ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

info@domain.com

0383-12345678

همین حالا هم دیر نشده!

افراسل اینجاست تا به کسب و کار شما برای درآمدی بهتر و اعباری بیشتر کمک کنه!

سوالات متداول

10 سوال پرتکرار وبسایت ما

سوالات پر تکرار برای خرید خط تلفن اینترنتی در افراسل چیست؟

1- شرایط قانونی متقاضی خط 8 رقمی اینترنتی چیست؟

احتمالا این اولین سوالی است که به عنوان خریدار خط تلفن اینترنتی با آن روبه رو هستید. لازم به ذکر است که شرایط قانونی متقاضی در اینجا درست همانند شرایط قانونی متقاضی خط تلفن‌های معمولی و به قرار زیر است:

  • سن متقاضی در زمان درخواست تلفن می‌بایست ۱۸ سال تمام باشد. در صورت ارائه گواهی حکم رشد از دادگاه، درخواست تلفن قبل از ۱۸ سالگی نیز بلامانع است.
  • درخواست تلفن برای اشخاص صغیر، مجنون و سفیه توسط قائم مقام قانونی آنان (ولی یا قیم) امکان پذیر است.
  • درخواست تلفن توسط وکیل با وکالتنامه تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی یا سایر مراجع ذیصلاح که مفاد آن ناظر به انجام امور موکل باشد (وکالت کاری ) بلامانع است.
  • اتباع و مهاجرین خارجی در صورت دارا بودن کارت هویت صادره از استانداری محل سکونت و پروانه اقامت که از سوی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی صادر شده و اعتبار آن به اتمام نرسیده باشد، می توانند تقاضای تلفن نمایند.
  • تقاضای تلفن به صورت مشاع ممنوع و پذیرفته نخواهد بود.

3- خرید و فعال سازی خط تلفن ثابت اینترنتی چقدر زمان میبرد؟

برای خرید خط تلفن اینترنتی بعد از تماس، مشاوره رایگان و راهنمایی کامل کارشناسان ما در افراسل در صورتی که قصد خرید خط و تلفن اینترنتی را داشته باشید شماره تلفن‌های اینترنتی توسط ما و متناسب با هدف کسب و کار و بودجه مورد نظر به شما پیشنهاد می‌شود. بعد از انتخاب شماره و ارسال مدارک لازم از سمت شما خط مورد نظر بلافاصله و بدون مراجعه حضوری خریداری می‌شود. به این نکته توجه کنید که خریداری خط بلافاصله بعد از ارسال مدارک انجام می‌شود اما برای فعالسازی در صورتی که شخصیت حقیقی باشید یک روز کاری و در صورتی که شخصیت حقوقی باشید 5 تا 10 روز کاری زمان نیاز است.

5-چه کسب‌و‌کارهایی بیشتر به نرم افزار مرکز تماس نیاز دارند؟

با توجه به اینکه مرکز تماس نقش بسیار مهمی در ارتباط با مشتریان دارد، پس هر کسب‌وکاری با هر مدل بیزینسی نیاز به مدیریت مرکز تماس خود دارد. این موضوع در خصوص برخی شرکت‌ها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برای شرکت‌هایی که مشتریان زیادی دارند، مثل کارگزاری‌ها، آژانس‌های مسافرتی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و سازمان‌های دولتی، نرم افزار مرکز تماس بسیار مهم و ضروری است. همچنین شرکتی‌هایی که خدمات پس از فروش برای آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد، مثل شرکت‌های خدماتی، نرم افزاری، بیمه و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالی، برای مدیریت صف‌های تماس خود و پاسخگویی صحیح به مشتریان خود نیاز به تهیه نرم افزار مدیریت مرکز تماس خواهند داشت.

7-آیا می‌توان از افراسل در مرکز تماس های IP استفاده کرد؟

بله، از این سرویس می‌توان هم در مرکز تماس‌های سخت افزاری مبتنی بر IP و هم در مرکز تماس‌های نرم افزاری تحت شبکه مانند استریسک ، ایزابل و .. استفاده کرد.

9-چطور می توانم مالکیت خط را عوض کنم؟

با مراجعه به ناحیه کاربری فرم انتقال را  دانلود کرده سپس با تکمیل آن و ارسال مدارک شناسایی طرفین می توانید اقدام به انتقال مالکیت کنید.

2- مالکیت خطوط اینترنتی چگونه است و به چه مدارکی احتیاج دارد؟

مالکیت خطوط تلفن اینترنتی ویپ VoIP همانند خطوط تلفن معمولی دارای مالکیت دائمی است. این نکته از آن جهت حائز اهمیت است که خطوط تلفن‌های هوشمند امکان مالکیت دائمی را ندارند. همچنین برای خرید خط تلفن اینترنتی نیز همانند خط تلفن‌های معمولی نیاز به تکمیل و ارسال مدارک دارید با این تفاوت که مدارک ارسالی بسته به اینکه شخصیت حقیقی یا حقوقی هستید متفاوت است.

4- چه اپراتورهایی خط و تلفن ثابت اینترنتی میفروشن؟

در حال حاضر مسئولیت فروش خط‌های تلفن ثابت اینترنتی ویپ توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به عنوان قانون‌گذار و ناظر ارتباطات ثابت و سیار کشور به عهده 17 شرکت و اپراتورهای FCP گذاشته شده است.

6-حریم خصوصی من در افراسل رعایت می شود؟

شما با ثبت نام در افراسل مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و … را در اختیار افراسل قرار می دهید. در ادامه برای انجام تراکنش و ثبت سفارش نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود خواهید داشت. شما پس از ثبت نام در سایت به عنوان کاربر افراسل شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و … نیز در اختیار افراسل خواهد بود ولی به هیچ عنوان خود را مجاز به انتقال این اطلاعات بغیر نمی دانیم.

8-چگونه مشخصات کاربری خود را تغییر دهم؟

پس از تایید مدارک توسط واحد فروش امکان تغییر مشخصات وجود ندارد و در صورت نیاز باید با واحد فروش تماس بگیرید.

10-آیا امکان لغو یا مرجوع سرویس ها وجود دارد؟

هنگامی که ثبت نام تکمیل شود و شناسه شاهکار اخذ شود امکان لغو یا مرجوع وجود ندارد.

مشترک گرامی سایت افراسل درحال تکمیل است، لطفا تا اتمام سایت و تغییر محصولات جهت خرید از لینک روبرو استفاده کنیددیدن محصولات
+